Kapat
Arama
Flitreler

Hakkımızda

Gökkuşağı Bilgisayar 1999 yılında, Bilişim sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan bu zamana kadar Türkiye genelinde bir çok Kurumsal firma ve Bireysel kullanıcılarına bilgisayar ve yazılım/donanım desteği sunmuştur. Uzun zaman içerisinde elde ettiğimiz tecrübelerimizle bilişim sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeden en doğru çözümleri en doğru yöntemlerle müşterilerine sunmayı başarmış olan ekibimiz, bilgi ve uzmanlığını müşterileriyle birlikte büyük başarılara dönüştürmüştür.

Bilişim sektöründe gelişmekte olan firmamız 2004 yılında tüketiciye en doğru hizmet modeli olan mağazacılığı seçerek,  Kocaeli’nde bulunan alışveriş merkezlerinde mağazalar açarak binlerce mutlu müşteriye hizmet vermiştir.

 1999 ilk Bilgisayar Mağazası Pendik’te  Bilgisayar ve program satışı hizmeti vermeye başladı.

•        2004 yılında İzmit Carrefour- sa İzmit Ticaret merkezinde ilk Teknoloji Marketi hizmet girdi

•        2009 – 2016 Yılları arasında Derince Kipa A.V.M. İkinci Teknoloji Marketi hizmet girdi.

2016 Yılında Derince Kipa mağazamız Çarşı Yapı A.V.M  taşıyarak kurumsal alanda müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmak, müşteri memnuniyetinde en yüksek düzeye ulaşmak ve hizmetlerimizde çeşitlilik sağlayarak, hizmet verdiğimiz müşterilerimize bilişim sektöründe kaliteli ve yenilikçi hizmete, ışık tutmak amacı ile taşınmıştır.

Gökkuşağı Bilgisayar, müşterilerine rekabet avantajı sağlayan, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede hizmet veren teknoloji ve iş ortağı olmayı hedeflemektedir.

Gökkuşağı Bilgisayar olarak biz, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz . İlerleyen yıllarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz.

 

Misyonumuz

Firmamız, müşterilerinin teknolojik gelişmelerinin sağlayarak “ katma değer üreten bilişim partneri” olma misyonunu üstlenmiştir.

Firmamız yalnızca donanım ve yazılım ihtiyaçlarını temin etmekle kalmamakta, aynı zamanda müşterinin faaliyet gösterdiği sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek iş ortağının rakipleriyle yarışabileceği teknolojik seviyeye gelebilmesi için gerekli olan çözümleri de müşterine sunmaktadır.

Vizyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen bilişim sektöründe müşteri memnuniyetini önde tutarak vazgeçilmezler arasında olmak.

Müşterinin minimum maliyetle teknolojinin maksimum imkânlarından yararlanması için gerekli bütün materyalleri temin ederek, müşterisinin bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

İş Politikamız

Firmamız Her İşi Yapan Değil “ Yaptığı İşte Uzman” Olma Anlayışına Sahiptir.

Firma politikamız katma değer yaratabilecek ürünleri müşteriyle buluşturarak fiyat/performans noktasındaki en uygun ürünlerin pazarlamasını yaparak kazanç elde etmektir. İş ciddiyetine son derece önem veren bir firma olarak bütün ürünlerimizin distribütör kaynaklı ürünler olması azami dikkat göstermekteyiz.

 

Faaliyet Alanlarımız

  1.    Bilgisayar Satışı ve Desteği

Kişisel, taşınabilir, avuç içi ve sunucu bilgisayar satış ve satış sonrası destek hizmetleri,

  1.    Bilgisayar Aygıtları Satışı ve Desteği

Yazıcı, tarayıcı, projeksiyon, akıllı tahta v.b. çevrebirimlerinin satış ve satış sonrası destek hizmetleri

 

  1.    Ağ Altyapısı Kurulumu ve Desteği

Lan, Wan, ISDN, DSL ve wireless gibi intranet ve yerel ağ uygulamalarının satışı, kurulumu ve teknik destek hizmetleri,

 

  1.    Kurumsal Bakım, Onarım ve Desteği

Kurumsal bakım onarım ve periyodduk bakım destek hizmetleri, Bilgisayar ve her türlü yazıcı sarf malzemeleri satışı,

 

 

 

İletişim

 

0216 491 93 55 – Gökkuşağı Bilgisayar Telefon ile Sipariş Hattı

Hafta içi ve hafta sonu saat 09:00 ile 18:00 arasında siz değerli müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz destek vermektedir.

Hafta içi saat 09.00 – 18.00, hafta sonu 09.00 - 16:00 (Pazar günü hariç) arasında siz değerli müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz destek vermektedir. Arızalı ürünlerinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternet Satış (İnternet siparişleriniz ile ilgili)

Hafta içi saat 09.00 – 18.00, hafta sonu 10.00 – 17.00 arasında siz değerli müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz destek vermektedir. İnternet siparişlerinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.